Přivezli jsme „Zlatý píst“ a poháry z Cerhovic

V sobotu 20.08.2016 vyrazili členové Stříbrského veterán clubu do Cerhovic, kde přátelé z místního MOPED TEAMu pořádali třetí ročník dovednostní soutěže o Zlatý píst.

Ráno nás ze Stříbra vyrazilo celkem 14,  toho 11 členů SVC.  V Cerhovicích byla připravena pěkná, ale velmi kopcovitá trasa, dlouhá cca 76 km, která prověřila spolehlivost našich strojů. Vedla krásnou krajinou kolem Karlštejna a Koněpruských jeskyní. Na trase bylo připraveno šest soutěžních úkolů ve zručnosti, odhadu, ovládání stroje a střelbě ze vzduchovky.

Po vyhodnocení a spočítání trestných bodů  byl jako nejlepší vyhlášen člen našeho klubu František Schmid, který získal hlavní cenu Zlatý píst a pohár, třetí a bronzový pohár získal další náš člen Vladimír Voráček. Naše výprava byla celkově  velmi úspěšná. V prvních deseti vyhodnocených se z SVC umístilo pět členů.

Fotogalerie: rozsáhlá fotogalerie byla tentokrát publikována přes facebookové stránky SVC na adrese https://www.facebook.com/svcag