Výsledkové listiny z XI. Jízdy o pionýrský šátek a IV. ročníku Babettacupu

Pionýrský šátek - 2
« z 5 »

Fotogalerie XI. Jízdy o pionýrský šátek a IV. ročník Babettacupu

Fotogalerie naleznete pod odkazy níže, rozdělené podle stanovišť. Všem zúčastněným i návštěvníkům naší jízdy děkujeme za účast a těšíme se v příštím roce na shledanou!

Stříbro - start Svojšín
Černošín Kokašice
Konstantionvy Lázně 1 Konstantinovy Lázně 2
Cebiv Stříbro - příjezd
Stříbro - cíl, vyhlášení

Pozvánka na XI. ročník Jízdy o pionýrský šátek a IV. ročník Babetacup

Srdečně Vás zveme dne 09. 09. 2023 na XI. ročník Jízdy o pionýrský šátek a IV. ročník Babetacupu. Sejdeme se na již tradičním místě - v areálu SDH na Stříbrské plovárně. Jízda o pionýrský šátek je vyhlášena pro motocykly Jawa pionýr všech modelů, Jawett a Stadionů vyrobených v ČSSR. Babetacup, jak již název napovídá, je jízda vypsána pro všechny modely Babet vyrobených v ČSSR. Jízda je společná pro obě kategorie, s délkou trasy cca 59km s přestávkou na oběd a několika soutěžními úkoly. Výsledné hodnocení již bude mít každá z kategorií samostatně a v případě dostatečného poštu přihlášených žen bude hodnocen i dámský pohár bez rozdílu kategorie. Startovné činí pro obě kategorie 400,- kč, které se bude vybírat v den přejímky (v ceně oběd a občerstvení). Oběd navíc bude možné přikoupit za 200,- kč. Přihlašování na místě bude možné pouze v čase od 8:00 do 9:30, ELEKTRONICKÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO. V 10:00 proběhne rozprava k jízdě a v 10:30 začnou první účastníci vyrážet na trasu. Vyhlášení výsledků bude probíhat přibližně v 15:00. Upozorňujeme, že motocykly vyrobené mimo ČSSR nebudou přijaty k jízdě. Děkujeme Vám za vaši přízeň a v září se budeme těšit na shledanou.

 

Fotogalerie X. Májové jízdy historických vozidel okolím Stříbra

Fotogalerie naleznete pod odkazy níže, rozdělené podle stanovišť. Všem zúčastněným i návštěvníkům naší jízdy děkujeme za účast!

Stříbro - plovárna Stříbro - start
Hněvnice Lhota u Stříbra
Láz Benešovice
Ošelín Stříbro - příjezd
Stříbro - cíl, vyhlášení

Výsledkové listiny z X. Májové jízdy historických vozidel okolím Stříbra

Automobily do roku výroby 1945
« z 6 »

Májová jízda - 6. května 2023

Srdečně zveme všechny příznivce historických vozidel na X. ročník Májové jízdy historických vozidel okolím Stříbra. Jízda se bude konat v sobotu 6. května 2023. Sjedeme se tak jako každoročně na Stříbrské plovárně (areál SDH). Elektronické přihlašování uzavřeno! Papírové přihlášky budou k dispozici na místě do 9:30.

Fotogalerie z X. Jízdy o pionýrský šátek a III. ročníku Babetacupu

Akce kterých jsme se zúčastnili v loňském roce

21.8.2021 jsme jeli jako tradičně do Cerhovic, na tuto akci nás vyrazilo 8 členů z klubu Voráček, Křen, Kubinec, Vojtěch, Schmid, Kuvík, Dlouhý, Javorský a dva nečlenové Varous a Jarolímová. Oběd a prohlídka vodní kovárny byly v obci Dobřív Docela jsme zabodovali 5. místo Dlouhý 3. místo Křen 2. místo Varous.
« z 13 »
Dne 7.8.2021 jeli dva vozy na V. jízdu a výstavu na zámku Tachov. S fiatem Spider 124 - Kubinec s manželkou a vozidlem DKW - Dlouhý s manželkou. Zbytek povídání a další fotky naleznete na facebooku.
« z 8 »

3.7.2021 jsme se zúčastnily 22. jízdy pořádané klubem VCC Mariánské Lázně, start i cíl byl v pivovaru Chodová Planá. Této jízdy které provázelo pěkné počasí náš klub reprezentovalo 6 členů s třemi automobily a dva motocykly. V celku se zadařilo v kategorii moto rok 71 a výše se umístil Jan Křen na druhém místě. Auto od roku výroby 71 a výše, Kubinec František s dobrým navigátorem paní Kubincovou na druhém místě. Michal Zich moto 46-70 páté místo. Tomáš Pulkevič s Mírou Kuvíkem 15 místo. Dlouhý Josef a Věrka Lišková v kategorii auto 46-70 na 26 místě. Škoda že jsme kvůli několika technickým zastávkám vozu Fiat dojeli do cíle až po vyhlášení a nevychutnali si předávání cen. Tak snad příští rok, pokud se zadaří.

Fotogalerie IX. Jízdy o pionýrský šátek a II. ročník Babetacup

Fotogalerie umístění:

  1. Start
  2. Svojšín
  3. Lom
  4. Kostelec
  5. Kladruby
  6. Hněvnice
  7. Lhota u Stříbra
  8. Cíl

Veškerá fotoalba naleznete ->ZDE<-

Fotogalerie VIII. Jízdy o pionýrský šátek a I. ročníku Babetacup

Přehled článků

Fotogalerie z VIII. Májové jízdy historických vozidel okolím Stříbra

Fotogalerii z VIII. Májové jízdy historických vozidel najdete ZDE na rajče.cz. Ještě jednou děkujeme všem účastníkům, kteří i přes nepřízeň počasí dorazili.

VI. Jízda o pionýrský šátek

Děkujeme všem účastníkům VI. Jízdy o pionýrský šátek. Fotografie z akce naleznete na: https://svcag.rajce.idnes.cz

 

VII. Májová jízda historických vozidel okolím Stříbra z ptačí perspektivy

Fotogalerie VII. Májové jízdy historických vozidel okolím Stříbra

Jsme rádi že za pomoci Stříbrského motocyklového klubu Stříbrná míle jsme pro Vás mohli udělat krátké video z VII. Májové jízdy. Přejeme příjemnou podívanou. Odkaz na video na YouTube v lepší kvalitě: https://youtu.be/9AKDiJXS1rs. Fotografie z jízdy jsou k vidění na http://svcag.rajce.idnes.cz/?sort=createDate&order=desc

Něco málo o SVC.
Náš klub byl v našem krásném městě oficiálně založený 1.1.2013 a má číslo klubu 1754.
Na začátku byla parta tří nadšenců Pavel Žemlička, Josef Dlouhý a Václav Baum, kteří také 12.5.2012 uspořádali I. májovou jízdu historických vozidel okolím Stříbra.
K nim se přidali další a další majitelé krásných starých strojů a to jak ze Stříbra, tak Kladrub, Sulislavi, Záchlumí, Vrbice a Tachova. V současné době čítá veterán club 28 aktivních členů.

Nově nás najdete i na FACEBOOKu - www.facebook.com/svcag